Rajskie, kubańskie plaże

Kubańskie plaże należą do jednych z najpiękniejszych plaż na świecie. Czysta woda, szum fal, biały piasek i palmy pod którymi można odpocząć popijając orzeźwiający napój z pewnością zachęcają odwiedzających i skłaniają, by pozostać na Kubie jak najdłużej. Plaż na Kubie jest mnóstwo, które więc trzeba odwiedzić, by poznać Kubę od najlepszej strony?


To co najpiękniejsze zobaczymy z pewnością w Varadero. Rajskie (w wielu miejscach puste) plaże i lazurowe wody to coś, co najlepiej charakteryzuje to miejsce. Inne to choćby Playa Giron czy Playa Larga i to właśnie na nich warto odpocząć. Ci, którzy wolą spędzać czas bardziej aktywnie również nie będą zawiedzeni, ponieważ tam gdzie rajskie plaże to i możliwość uprawiania sportów wodnych w niesamowitej scenerii.

Chcesz odpocząć na rajskich, kubańskich plażach? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wyjazdów na Kubę biura podróży Vanellus Travel:

Kilka słów o autorze

E-Travel.com.pl

Nasz blog w całości poświęcony podróżowaniu. Przedstawiamy miejsca, kultury i ludzi z różnych zakątków świata. Zapraszamy do śledzenia naszego portalu na bieżąco.