O nas

Wyjątkowe wycieczki

W Globzon Travel naszą pasją jest eksploracja i poznawanie świata. Jesteśmy zafascynowani podróżami i jako doświadczeni podróżnicy, oferujemy naszym klientom niezapomniane doświadczenia. Kilkanaście lat temu rozpoczęliśmy naszą przygodę z turystyką i od tej pory zorganizowaliśmy wiele niezapomnianych wyjazdów dla setek osób.

Dbamy o zrównoważony rozwój turystyki, dlatego nasze wyjazdy organizujemy zgodnie z zasadami turystyki zrównoważonej. Staramy się nocować w mniejszych, butikowych hotelach i pensjonatach, aby wspierać lokalną gospodarkę. Preferujemy też lokalne restauracje, gdzie możemy zasmakować autentycznej kuchni i porozmawiać z właścicielami. Korzystamy z usług lokalnych przewodników i przewodniczek, którzy znają swój kraj jak nikt inny i opowiedzą Ci o nim w sposób, jaki tylko oni potrafią.

Niezwykła przygoda

Wyobraź sobie, że zamiast spędzać wakacje w turystycznych miejscach, wyruszasz w niezwykłą podróż, która prowadzi przez imponujące góry Kaukazu, pustynie Omanu, jeziora Kirgistanu, lodowce Argentyny i inne nieodkryte zakątki świata. Docierasz do miejsc, do których zazwyczaj nie zaglądają turyści. Zamiast wieczoru w hotelowym barze, czeka na Ciebie autentyczne doświadczenie – gruzińska supra z widokiem na Tbilisi, taneczna impreza z Kubańczykami lub podziwianie zachodu słońca nad Angkor Wat.

Nawet jeśli odwiedzisz miejsca popularne wśród turystów, odkryjesz ich inną, nieznana stronę. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej pozwala nam słuchać naszych klientów i udoskonalać nasze programy. W oparciu o opinie naszych turystów, dodajemy lokalne smaczki, a także usuwamy to, co już nie jest interesujące.

Zaufaj nam i dołącz do naszej wyprawy w poszukiwaniu niezapomnianych wrażeń!