Maroko – noc wśród pustynnych piasków

Marko to kraj niezwykły. Słynie z kolorowych miast, bazarów na których można kupić niemalże wszystko, skaczących pod drzewach kóz, pysznej (i niesamowicie aromatycznej) kuchni oraz różnorodności. Ta ostatnia dotyczy nie tylko mieszkańców, ich stylów życia, ale też.. noclegów, gdyż będąc w Maroko możemy wybrać noc nie tylko w hotelu czy orientalnej riadzie, ale także na pustyni! I to jest właśnie jedno z takich doświadczeń, które sprawi, że podróży nie zapomnimy do końca życia! Bo kto nie chciałby zasypiać wśród szumu pustynnych piasków pod niebem pełnym gwiazd? Kto nie chciałby spróbować pustynnej kuchni zamkniętej w tradycyjnym marokańskim naczyniu? Wreszcie kto nie chciałby posłuchać na żywo muzyki ludzi pustyni grających na bębnach czy tamburynach? To wszystko oferuje właśnie orientalne Maroko, dlatego jest to miejsce, które powinniśmy odwiedzić chociaż raz w życiu!

Chcesz spędzić noc na pustyni pod pełnym gwiazd? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wyjazdów do Maroko biura podróży Vanellus Travel:

Kilka słów o autorze

E-Travel.com.pl

Nasz blog w całości poświęcony podróżowaniu. Przedstawiamy miejsca, kultury i ludzi z różnych zakątków świata. Zapraszamy do śledzenia naszego portalu na bieżąco.