Kuba – tych 3 atrakcji nie może zabraknąć w trakcie podróży!

Kuba – kraj, który kojarzy się z kolonialnymi miasteczkami i rajskim odpoczynkiem. To miejsce w którym zewsząd dobiega rytmiczna muzyka, gdzie po wąskich uliczkach spacerują uśmiechnięci mieszkańcy i gdzie spróbować można pysznej, kubańskiej kuchni. Czego nie może zabraknąć w trakcie podróży do tego egzotycznego kraju?

1. Przejażdżka amerykańskimi, kolorowymi samochodami z lat 50-tych – nie sposób ich nie zauważyć, gdyż raz po raz przemykają one po ulicach Kuby. Podziwianie (np. Hawany) z perspektywy takiego samochodu będzie nie lada atrakcją!
2. Salsa – zarówno Ci, którzy uwielbiają tańczyć, jak i Ci, którzy nie do końca lubią tą czynność powinni odwiedzić niektóre z kubańskich klubów tanecznych. To dobry sposób na spróbowanie swoich sił na parkiecie, zabawę, możliwość podejrzenia mieszkańców czy skosztowanie miejscowych drinków (nie tylko tych alkoholowych).
3. Wizyta w miejscu, w którym powstają cygara – kubańskie cygara uważane są za jedne z najlepszych na świecie, dlatego warto nieco się dowiedzieć o ich wytwarzaniu.

Te 3 czynności z pewnością pozwolą Ci poznać Kubę od podszewki! Taką, jaka jest naprawdę!

Chcesz przeżyć kubańską przygodę? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wyjazdów na Kubę biura podróży Globzon Travel:

Kilka słów o autorze

E-Travel.com.pl

Nasz blog w całości poświęcony podróżowaniu. Przedstawiamy miejsca, kultury i ludzi z różnych zakątków świata. Zapraszamy do śledzenia naszego portalu na bieżąco.