Co warto przywieźć z podróży po Indiach?

Podróżnicy uwielbiają pamiątki, bo przypominają one miejsca, które odwiedzili i kojarzą się z ludźmi, których spotkali. I rzeczywiście, spoglądając na to, co przywieźliśmy z danego kraju wracamy do tych chwil, które tam spędziliśmy. Co więc przywieźć z Indii, by podróż jak najdłużej zachowała się w naszej pamięci?

Dobrym pomysłem są oczywiście różnego rodzaju kolorowe figurki i posążki. Indie kojarzą się też z jedwabnymi szalami i chustami i niesamowicie oryginalną, wielobarwną biżuterią. Ci, którzy uwielbiają łączyć wspomnienia z zapachami powinni przywieźć ze sobą niesamowicie aromatyczne indyjskie przyprawy (kardamon, papryczki chilli), które będą zachętą ku temu, by spróbować samemu przyrządzić coś ze specjałów indyjskiej kuchni. Indie słyną też z pysznej herbaty, której każdy łyk będzie przypominał o przygodzie jaką przeżyliśmy w gwarnych Indiach.

Marzysz o wyjątkowej podróży do Indii? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wyjazdów do tego kraju biura podróży Globzon Travel:

Kilka słów o autorze

E-Travel.com.pl

Nasz blog w całości poświęcony podróżowaniu. Przedstawiamy miejsca, kultury i ludzi z różnych zakątków świata. Zapraszamy do śledzenia naszego portalu na bieżąco.